Jesienne rozgrywki ligowe powoli zbliżają się do końca. W najbliższy weekend swoje ostatnie spotkania rozegrają trampkarze starsi oraz juniorzy. Pierwsza drużyna w sobotę o 13.30 w meczu 14 kolejki rozgrywek klasy okręgowej podejmuje Rymera Rybnik.

– czwartek 31 października, g. 15.00 trampkarze starsi MKS  – Unia Bieruń St.;

– sobota 2 listopada, g. 13.30 MKS – Rymer Rybnik (sędziuje Marcin Bielawski z Katowic);

Warto pojawić się w sobotę na lędzińskim stadionie z kilku względów: to ostatnia okazja, by tym roku zobaczyć drużynę MKS-u w akcji. Przypominam także o wczesnej godzinie rozpoczęcia spotkania. Forma sportowa zespołu Sebastiana Idczaka także upoważnia do optymizmu: liczymy oczywiście na kolejne punkty, choć szanujemy rywala, który ostatnio prezentuje się bardzo dobrze (wygrane w Bieruniu oraz u siebie z Energetykiem II, wcześniej 6:0 z Orzeszem). Rymer zgromadził do tej pory na swoim koncie 19 punktów, zwyciężając pięciokrotnie, cztery razy remisując oraz doznając czterech porażek (na wyjazdach 8 punktów za dwie wygrane, dwa remisy i trzy porażki). Drużynę gości od końcówki września prowadzi trener Mirosław Szwarga (niegdyś zawodnik m.in. Odry Wodzisław, czy GKS Jastrzębie).

– niedziela 3 listopada, g. 11.00 juniorzy Sokół Wola – MKS.

Swoje rozgrywki zakończyli już trampkarze młodsi, a podsumowanie ich jesiennych występów pojawi się wkrótce na łamach portalu.