Łukasz Kut z pewnością nie wyobrażał sobie, że jego pierwszy gol w barwach MKS padnie w taki sposób. A jednak, własnie agresywny atak na bramkarza Roberta Jastrzębskiego okazał się skuteczny. Bramkarz Drzewiarza, do którego trafiło podanie kolegi z zespołu, idealnie nabił nabiegającego Kuta, a odbita piłka wtoczyła się do bramki. I tak oto, MKS zainkasował kolejne cenne punkty.

MKS: Kwiatkowski – Bednarek, Mateja, Masternak, M.Roszak, P.Duda (Kozok 85), Śliwa (Ingram 90), Kut (Kapela 60), Malik, Czupryna (Holewa 77), Uniejewski.

Drzewiarz: Jastrzębski – Studencki, Gola, Chojnacki, Piela, Sekuła, Maj (Gajda 55), Waliczek (Wentland 60), Kozielski, Wojtasik, Szlosek (Romanowicz 46).

żółte kartki: Mateja, Uniejewski – Gola, Piela, Studencki

czerwona kartka: Piela (87 min., za dwie żółte)

Trzy wywalczone dziś punkty okupione zostały dużym wysiłkiem. I choć MKS-owi nie brakowało okazji, to bywały momenty, że goście – zwłaszcza po przerwie -zamykali naszą drużynę na swojej połowie. Ostatecznie jednak szczęście uśmiechnęło się do MKS i punktujemy za trzy oczka, utrzymując się w czołówce tabeli.

Beskid – Wilki 3:1 (2:0) Surawski 8, Ferfecki 24, Bezeg 63 – Żyrkowski 84

Granica – Gwarek 2:3 (1:1) Horubała 26, Gierasymov 49 – Niewiedział 15, Sadowski 47k., Zdrzałek 51