Zachęcam wszystkich zarejestrowanych użytkowników (jeśli nie masz jeszcze założonego konta na www.mksledziny.pl możesz to zrobić tutaj ) do dodawania komentarzy do newsów, które prócz forum, mogą być także miejscem wymiany poglądów kibiców MKS-u i nie tylko. Ponadto, uruchomiliśmy nowy dział – mapa strony – który pozwoli jeszcze łatwiej dotrzeć do wszystkich newsów i działów na stronie.

Od dziś można także oceniać newsy, przyznając im od 1 do 5 punktów.

Kolejnymi nowościami są:

– możliwość wysłania e-mailem newsa lub całej strony (np. z tabelą) do znajomego.

– możliwość wydrukowania wybranego newsa lub całej strony (np. z tabelą)

– ilość wyświetleń każdego newsa, wraz ze statystykami widocznymi w menu.

Mamy nadzieję ze wprowadzone zmiany przypadną Wam do gustu. Jeśli macie jakieś pytania/problemy lub sugestie związane z nowymi opcjami, zapraszamy do dodawania komentarzy w tym temacie.