Przed nami pierwszy ligowy mecz nowego sezonu 2022/2023, w którym to MKS Lędziny zmierzy się z Kuźnią Ustroń (sobota 20.08., godz. 17.00). Na sportową zapowiedź tego wydarzenia przyjdzie jeszcze czas, natomiast czas na kilka informacji organizacyjnych.

Informujemy, iż począwszy od bieżącego sezonu cena biletu normalnego na mecze seniorów wynosić będzie 10 zł, zgodnie z lipcową uchwałą Zarządu. Bez zmian pozostają wstęp dla młodzieży do lat 18 i pań. Na taką a nie inną decyzję wpływ miało kilka czynników, tj. wzrost kosztów organizacji meczów oraz okoliczność, iż cena 5 zł pozostawała aktualna chyba od zawsze, a co najmniej od lat ….90-tych XX wieku.

Przypominamy także, iż na mecze rezerw w b klasie Tychy nie obowiązują bilety, przygotowana jedynie będzie puszka do której można składać wpłatę, która będzie przeznaczana na bieżące potrzeby i płatności drugiej drużyny.

Dla Kibiców przygotowaliśmy także możliwość zakupu karnetów na rundę jesienną, w której to MKS na swoim boisku rozegra 7 spotkań (wiosną będzie to 8 meczów). Cena karnetu na jesień wynosi 50 zł i będzie go można zakupić już w trakcie sobotniego spotkania z Kuźnią. Zatem w perspektywie całej rundy zysk dla kibica wyniesie 20 zł. Dodajmy także, iż każdy, kto zakupi bilet otrzyma tradycyjnie pełny terminarz rundy jesiennej obejmujący rozgrywki IV ligi grupy II.

Od dnia dzisiejszego szukajcie takich plakatów informujących o meczach ligowych seniorów na mieście! Dotarły z lekkim opóźnieniem, ale są już kolportowane.

Serdecznie zapraszamy na mecz już dziś!

Dziękujemy za wsparcie następującym firmom i sponsorom: