Przedstawiamy podsumowanie występów zespołów młodzieżowych MKS-u w miniony już weekend (19-20.10.). Nie był on szczególnie udany… dlatego cieszą wygrana orlików. Juniorzy i orliki E1 pauzowały, swojego meczu nie rozegrali trampkarze.

Młodziki:

Młodziki MKS-u zanotowały pierwszą porażkę w lidze, przegrywając wysoko na wyjeździe z liderem Fortuną Wyry 9:1. Na pocieszenie fakt, że jako jedyni w lidze strzeliliśmy Fortunie bramkę, a jej autorem był Eryk Zatoń.
Skład: Wojciech Majer, Bartek Czudaj, Bartosz Tabuła, Artur Zając, Bartosz Drozdek, Dominik Labe, Eryk Zatoń, Grzegorz Pająk, Kacper Morkisz, Jakub Kruciński, Daniel Segeth, Kacper Hamik, Kamil Miśka i Paweł Kupczyk.
Wyróżnieni: Wojciech Majer i Eryk Zatoń.
Orliki E2:
MKS – BAP Gol Bieruń 4:2 (gole Karol Głąb 2, Igor Włodarczyk 2)
Żaki:
MKS – Grom Świerczyniec 1:1 (gol Miłosz Centkowski),
MKS – JUWe Jaroszowice 1:3 (gol Rysiek Odelga).
W najbliższy weekend (26-27.10.) kolejne spotkania (pauzować ponownie będą juniorzy).