Przed zamknięciem okna transferowego działaczom MKS-u udało się sfinalizować ostatni tego lata transfer. Nabytkiem MKS-u jest środkowy obrońca (mogący także występować na pozycji defensywnego pomocnika) Paweł Pusty (ur. 29.10.2000 r.), który trafi do MKS na zasadzie transferu czasowego (do 30.06.2019) z GKS Katowice.

Transfer ten powinien przyczynić się do wzrostu rywalizacji w defensywie MKS-u, tym bardziej w kontekście transferu definitywnego Mateusza Roszaka, który po latach gry w Lędzinach zdecydował się kontynuować przygodę z piłką w JUWE Jaroszowice.

Mateuszowi dziękujemy za godne reprezentowanie barw MKS i za zaangażowanie, przez 11 lat gry w pierwszej drużynie (284 mecze/14 goli). Życzymy powodzenia w JUWe!

Mateusz Roszak (z lewej). Foto: sportslaski.pl (Agata Dworczak).