Po zaciętym meczu i niesamowitej gonitwie Nadwiślana nasza dwójka remisuje 3:3 (2:1) i przywozi do Lędzin 1 punkt. Mecz pozostawia mały niedosyt, a utracona przewaga skłania do refleksji, bowiem to nasz zespół był faworytem w tym starciu.

Przebieg meczu:

– Janik zagrywa długą piłkę na pole karne gospodarzy, Adamus wygrywa pojedynek główkowy i lobuje bramkarza !

– klepka Szachnitowskiego z Majerem, który efektownie mija dwóch rywali i uderza na 2:0 !

– zakotłowało się pod Lędzińską bramką, bezpańską piłkę z 16 metra uderza napastnik Nadwiślana, piłka wpada tuż pod poprzeczkę na 1:2!

– Adamus zbiega ze skrzydła i wycofuje piłkę do Szachnitowskiego na 16 metr, ten uderza mocno po krótkim słupku, ale bramkarz gospodarzy interweniuje w porę,

– Majer tym razem dogrywa z lewego skrzydła w pole karne, tam najlepiej odnajduje się Gaweł, który pewnie dokłada nogę !

– małe nieporozumienie w naszej defensywie, przeciwnik odbiera piłkę na 20 metrze i pewnie uderza tuż przy lewym słupku ponownie łapiąc kontakt bramkowy 2:3,

– Krakowiak świetnie dośrodkowuje, ale sytuacji nie wykorzystuje Majer,

– niefrasobliwa strata piłki w środkowej strefie boiska, błyskawiczny kontratak Nadwiślana i napastnik gospodarzy popisuje się pięknym strzałem zza 16tki w samo okno Lędzińskiej bramki wyrównując wynik meczu 3:3!

MKS II Lędziny 3:3 (2:1) Nadwiślan Góra

Strzelcy: Adamus 24’⚽, Majer 35’⚽, Gaweł 55’⚽ – Ulczok 37’⚽, Radko 55’⚽, 78’⚽.

Asystowali: Janik, Szachnitowski, Majer .

kartki:

-żółta: Adamus 43′, Szachnitowski 77′.

Rezerwy MKS’u Lędziny wystąpiły w następującym składzie:

MKS II: Hamerla – Krakowiak, Janik, Smaza, Jacek, Kuzak (46′ Czudaj), Dominiec, Szachnitowski, Gaweł (75′ Firlej), Gierczak, Majer.

W innych meczach 7 kolejki Tyskiej B-klasy (2-3 października):

LKS II Gardawice 3:0 LKS Wisła Mała,

Pniówek II Pawłowice 6:1 LKS II Wisła Wielka,

Gol Bieruń 8:0 Niepokorni Orzesze,

LKS Mizerów 1:9 Czułowianka Tychy,

Fortuna Wyry 6:1 Czarni Piasek,

UKS Warszowice – pauza

W następnej czyli 8 już kolejce (tj. 9-10 październik) nasza dwójka zmierzy się na własnym boisku z LKS II Gardawice. Mecz odbędzie się na Lędzińskim stadionie przy ul. Stadionowej 1, o godzinie 16:00.