MKS Lędziny, po porażce 0:1 (0:0) z III-ligowym Pniówkiem Pawłowice odpadł z rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Tychy i może się skupić na grze o ligowe punkty. Ciekawostką jest fakt, iż „w grze” pozostają jeszcze rezerwy, które 5 września zmierzą się w 1/8 finału z LKS Studzienice (które wczoraj pokonały Leśnika Kobiór).

Zwycięską bramkę dla gości w 49 minucie spotkania zdobył Dawid Morcinek.

MKS: Kuchta – Bednarek, Ingram, Krakowiak (Malicki 80), Pusty, Józefus, Kut, Kostrzewa (Nowicki 46), Zygma, Nowrocki (Gardawski 54), Sieradzki (Drążek 65).

Pniówek: Królczyk – Paleczny, Nowara, Prusek, Morcinek, Szatkowski (Bodziony 46), Kopacz, Wójcik, Pieczka, Musioł (Caniboł 46), Sobczak.

żólte kartki: Kostrzewa, Kut, Zygma – Caniboł, Kopacz.

Sędziował: Mateusz Konieczny

W innych meczach: Sokół Wola – GKS II Tychy 2:0, Warszowice – Bojszowy 2:3, Iskra Pszczyna – Fortuna Wyry 3:0, Studzionka – Polonia Łaziska 2:6, Ogrodnik – Goczałkowice 1:4, Łąka – Piast Bieruń 3:0 (1/8 finału), Leśnik Kobiór Studzienice 0:1 (runda wstępna).