Select Page

Pierwsze sparingi, jutro mecz z Górnikiem 09 Mysłowice!

Już jutro o godz. 17 na głównym boisku MKS Lędziny rozegra pierwszy tego lata sparing, rywalem naszej drużyny będzie świeżo upieczony 4-ligowiec Górnik 09 Mysłowice. Będzie pierwsza okazja przyjrzeć się grze Mariusza Gajewskiego, z drużyną trenują także Artur i Arek Zdziarscy i być może trener Rozmysłowski sprawdzi także ich przydatność do gry w MKS-ie. Więcej informacji jutro po spotkaniu z Górnikiem 09.

Kolejne mecze kontrolne to pojedynki z Górnikiem Wesoła w sobotę 19 lipca, o godz. 11 na naszym boisku oraz w środę 23 lipca o 17 z Gwarkiem Ornontowice – także w Lędzinach:)

Serdecznie zapraszamy:)

O autorze

Panel płatności rodzica

Ankieta

Kto był najlepszym piłkarzem MKS-u w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021?

  • Mateusz Śliwa 26%, (14)
  • Dawid Piekielny 22%, (12)
  • Kamil Ingram 13%, (7)
  • Grzegorz Kostrzewa 13%, (7)
  • Filip Statkiewicz 6%, (3)
  • Dariusz Zygma 6%, (3)
  • Jakub Gnojczewski 4%, (2)
  • Karol Nowrocki 4%, (2)
  • Michał Nagi 4%, (2)
  • Krzysztof Józefus 2%, (1)
  • Mariusz Kuchta 2%, (1)
  • Sebastian Rzepa 0%, (0)
  • Piotr Olszowski 0%, (0)
  • Grzegorz Bednarek 0%, (0)
  • Łukasz Malicki 0%, (0)

Liczba oddanych głosów: 34

Loading ... Loading ...

Reklama

Last Match

MKS Lędziny – LKS Bestwina

3 - 1

17. Match Day

28 listopada 2020, 13:00

Tabela

Pos   Zespół M W L Pkt
1 MKS Lędziny 18 14 2 44:8
2 GTS Bojszowy 18 13 1 43:7
3 LKS Bestwina 18 12 5 37:16
4 Pasjonat Dankowice 18 10 5 33:18
5 Ogrodnik Cielmice 18 9 7 29:23
6 KS Bestwinka 18 6 9 21:30
7 Piast Bieruń Nowy 18 4 10 16:34
8 Pionier Pisarzowice 18 4 13 13:40
9 Sokół Wola 18 4 13 13:40
10 Przełom Kaniów 18 2 13 9:42

Last Match

LKS II Gardawice – MKS II Lędziny

1 - 3

15. Match Day

15 listopada 2020, 11:00

Tabela

Poz   Zespół M Pkt
1 LKS II Goczałkowice 14 39:3
2 LKS Wisła Mała 14 36:6
3 Fortuna Wyry 14 30:12
4 Czułowianka Tychy 14 30:12
5 Pniówek II Pawłowice 14 27:15
6 Gol Bieruń 14 27:15
7 Czarni Piasek 14 25:16
8 Nadwiślan Góra 14 23:17
9 MKS II Lędziny 14 22:19
10 Niepokorni Orzesze 14 13:28
11 UKS Warszowice 14 11:29
12 Tysovia Tychy 14 9:30
13 GTS II Bojszowy 14 7:34
14 LKS Mizerów 14 6:33
15 LKS II Gardawice 14 2:38
Udostępnij