W trudnych warunkach rozgrywały swoje mecze mistrzowskie w miniony weekend (16-17.09) zespoły młodzieżowe MKS-u. Oto krótki raport z występów.

Żaczki rozegrały trzy spotkania w trakcie turnieju w Chełmie Śląskim, remisując z zespołem Piasta oraz przegrywając po ambitnej grze z gospodarzami czyli Stalą, i GTS Bojszowy. Najmłodsi piłkarze MKS-u zaprezentowali się w nowych strojach, zakupionych wraz z kompletem getrów, prezentując się godnie z herbem MKS-u na piersi.

W sobotę swoje spotkanie w Jankowicach rozegrał zespół młodzików, zwyciężając ze Zniczem 5:1. Bramki zdobywali: Mateusz Praetz, Maciej Tukaj, Radoslaw Szweda, Kacper Kuzak i Jakub Nowak.

W dniu dzisiejszym na trudnej i grząskiej murawie drużyna juniorów młodszych pokonała Fortunę Wyry 4:3. Dwie bramki zdobyli Beniamin Drążek oraz Patryk Czudaj.

Orliki swoje kolejne spotkanie rozegrają dopiero 1 października.