Oto krótkie podsumowanie weekendowych dokonań młodzieżowych zespołów MKS-u Lędziny, czekamy jeszcze na szczegółowy raport trenera Ryszarda Wowro.

Trampkarze w niedzielę na własnym boisku podejmowali Sokół Orzesze, ulegając swoim rówieśnikom 0:3. MKS grał w składzie: Bierut, Busek, Czudaj, Drążek, Gierczak, Głuchowicz, Jacek, Jonik, Koczur, Lanik, Musioł.

Zespół młodzików już w sobotę rywalizowal z APN GKS III Tychy, odnosząc pierwsze – efektowne – zwycięstwo w rozgrywkach. Rezultat 9:1 mówi sam za siebie, a przyczynili się do niego: Firlej, Jałowy, Jarczak, Kuzak, Matysek, Płoski, Praetz, Szweda, Tukaj oraz Buchała, Kozub, Wybraniec. Hattrickiem popisali się Firlej oraz Jałowy, dwa gole dołożył Kuzak, a jednego Tukaj.

Orliki w niedzielę zagrali Rudołtowicach  z LKS, przegrywajac 2:11. Oba gole dla zespołu trenera Marcina Woźnego zdobył Eryk Zatoń.

Żaczki na boisku JUWe Jaroszowice zainaugurowały II rundę turniejów, z udziałem JUWe, MKS, Piasta Bieruń Nowy i Polonii Tychy (zespół dziewcząt).

MKS odnotował następujące wyniki:
– MKS Lędziny – JUWe  Jaroszowice 3:0, zawodnik meczu Daniel Segeth,
– MKS Lędziny – Piast Bieruń 4:2, zawodnik meczu Bartek Czudaj,
Polonia Tychy nie dojechała.
Strzelcy bramek: Szymon Rzepus – 3, Kacper Morkisz – 2, Dominik Gralak i Bartek Czudaj po 1.
Skład:P.Kupczyk, A.Czernielewski, D. Gralak, D.Segeth, J. Kruciński, Sz.Rzepus, B.Czudaj, K.Morkisz, M.Czerniak, K. Warzycha, D.Klekot, M.Kawała.
Następny turniej MKS rozegra w Bieruniu Nowym.