W 9 kolejce Tyskiej B-klasy Lędzińskie rezerwy zmierzą się z drugim zespołem Krupińskiego Suszca. Mecz odbędzie się 16 października, czyli w  niedzielę, o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Lędzinach. 

Zespół rezerw MKS’u Lędziny pod wodzą Kazimierza Rozmysłowskiego spisuje się do tej pory świetnie, wygrywając 6 z 7 spotkań w lidze (rezerwy mają mecz zaległy) i zdobywając przy tym 24 bramki, a tracą, zaledwie 11, co w ogólnym rozrachunku daje nam 13 bramek na „+”. Rezerwy MKS’u zajmują obecnie 3 miejsce w ligowych rozgrywkach. Natomiast nasi przeciwnicy w 8 spotkaniach; z 2 meczy wyszli zwycięsko, 2 mecze zremisowali, a w 4 spotkaniach musieli uznać wyższość rywali. Piłkarze rezerw Krupińskiego w 8 meczach zdobyli 10 bramek, a stracili 16 przez, co ich współczynnik wynosi -6. Rywale na pewno będą starali się o zwycięstwo, pomimo iż obecnie zajmują 10 lokatę będą zmotywowani, aby podwyższyć swój dorobek punktowy. A MKS musi zagrać przede wszystkim pewnie w obronie i dołożyć trochę skuteczności w ataku.

Gorąco zapraszamy do przyjścia na mecz i dobrego kibicowania naszemu zespołowi!

Mecz poprowadzi trójka sędziowska: Pałys, Konieczny, Piesiur.