Po podbudowującym zwycięstwie z AKS-em Mikołów, na drużynę MKS-u spadł zimny prysznic w postaci wysokiej porażki w Oświęcimiu. Porażki, która sprawi, że do pierwszego meczu z KS Żory będziemy tkwić w niepewności co do formy naszej drużyny.

Rezultatu 0:5 (0:2) nikt się chyba nie spodziewał w pojedynku z zespołem z klasy okręgowej. A jednak… nie znam szczegółów meczu choć mam sygnały o kiepskim sędziowaniu oraz trudnych warunkach na boisku, dlatego trudno o daleko idące wnioski – wynik jednak idzie w świat. Sztab szkoleniowy zespołu zachowuje mimo to spokój, pozostaje podzielić ten optymizm i czekać do 11 sierpnia.

MKS: Kwiatkowski (testowany), Bednarek, Idczak, M.Roszak, Sopelewski, Karlik, Śliwa, Janik, Stworzyjan, Kapela, G.Kostrzewa oraz Michalski, N.Nagi, Gajewski.