Prowadzona przez Dawida Karlika drużyna Żaków (rocznik 99 i młodsi) przegrała w swoim pierwszym meczu sezonu 2009/2010 . Mimo porażki trener młodych adeptów jest bardzo zadowolony z poczynań swoich podopiecznych . Z przebiegu meczu można śmiało powiedzieć że MKS prezentował ciekawszą oraz dojrzalszą piłkę . Bramki dla MKS-u zdobywali Grzegorz Szczepanek oraz Jakub Buchała .
MKS wystąpił w składzie : Damian Pieczka- Adamus Adam, Szweda Adrian, Noras Tomasz, Giza Artur, Nowrocki Karol, Czudaj Sebastian, Hudy Maksymilian, Szczepanek Grzegorz (k), Buchała Jakub, Musioł Łukasz oraz Michalak Wojciech, Forreiter Oskar, Bizoń Karol

O najbliższym treningu poinformuję w dniu jutrzejszym.
Wszystkich chętnych z roczników 99 i młodszych serdecznie zapraszam na treningi ! Więcej informacji u trenera Dawida Karlika pod numerem 600-232-682 !