Zarząd MKS-u podjął decyzję o powołaniu zespołu juniorów młodszych B1 (dla zawodników z roczników od 2001 do 2004), w miejsce drużyny trampkarzy, która obejmowałaby wyłącznie roczniki 2003-04. Trenerem zespołu będzie Mirosław Wowro. Podokręg Tychy wyraził zgodę na uczestnictwo drużyny w rozgrywkach organizowanych przez miejscowy Związek.

Tak więc oprócz zespołu juniorów młodszych w rozgrywkach Podokręgu wezmą udział młodziki, orliki oraz żaczki.

Pierwszy trening zespołu juniorów młodszych odbędzie się w środę 16 sierpnia o godzinie 11.00.

Serdecznie zapraszamy zawodników, a zaproszenie w szczególności kierujemy do zawodników rozwiązanego w 2016 r. zespołu trampkarzy. Zarząd wyraża przekonanie, iż powyższa decyzja pozytywnie wpłynie na proces szkolenia młodzieży w Klubie i zachowanie ciąłości tego szkolenia, co przyczyni się do rozwoju sportowego młodych zawodników, aspirujących do kadry