MKS Lędziny poznał w końcu terminarz rozgrywek grupy mistrzowskiej w rundzie wiosennej, która ma potrwać od 20 marca 2021 r. do 19 czerwca 2021. Czeka nas czternaście pasjonujących spotkań, w tym siedem u siebie. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, a na trybuny wrócą kibice. Na razie z powodu obostrzeń rządowych, przesunięta o 14 dni (do dnia 01.02. br.) została inauguracja treningów zespołu seniorów. Na przygotowanie do rozgrywek pozostanie zatem 7 pełnych tygodni.
Oto ramowy plan gier MKS-u i całej grupy w rundzie wiosennej:
1 |
2021-03-20 |
GKS Czarni Jaworze |
|
Rekord Bielsko-Biała II |
15:00 |
1 |
2021-03-20 |
MKS Lędziny |
|
LKS Bestwina |
15:00 |
1 |
2021-03-20 |
LKS Łąka |
|
GTS Bojszowy |
15:00 |
1 |
2021-03-20 |
Pasjonat Dankowice |
|
LKS Studzienice |
15:00 |
2 |
2021-03-27 |
GKS Czarni Jaworze |
|
Pasjonat Dankowice |
15:30 |
2 |
2021-03-27 |
LKS Studzienice |
|
LKS Łąka |
15:30 |
2 |
2021-03-27 |
GTS Bojszowy |
|
MKS Lędziny |
15:30 |
2 |
2021-03-27 |
Rekord Bielsko-Biała II |
|
LKS Bestwina |
15:30 |
3 |
2021-04-03 |
LKS Łąka |
|
GKS Czarni Jaworze |
13:00 |
3 |
2021-04-03 |
Pasjonat Dankowice |
|
Rekord Bielsko-Biała II |
13:00 |
3 |
2021-04-03 |
MKS Lędziny |
|
LKS Studzienice |
13:00 |
3 |
2021-04-03 |
LKS Bestwina |
|
GTS Bojszowy |
13:00 |
4 |
2021-04-10 |
GKS Czarni Jaworze |
|
MKS Lędziny |
16:00 |
4 |
2021-04-10 |
Rekord Bielsko-Biała II |
|
GTS Bojszowy |
17:00 |
4 |
2021-04-10 |
LKS Studzienice |
|
LKS Bestwina |
17:00 |
4 |
2021-04-10 |
Pasjonat Dankowice |
|
LKS Łąka |
17:00 |
5 |
2021-04-17 |
LKS Bestwina |
|
GKS Czarni Jaworze |
17:00 |
5 |
2021-04-17 |
LKS Łąka |
|
Rekord Bielsko-Biała II |
17:00 |
5 |
2021-04-17 |
MKS Lędziny |
|
Pasjonat Dankowice |
17:00 |
5 |
2021-04-17 |
GTS Bojszowy |
|
LKS Studzienice |
17:00 |
6 |
2021-04-24 |
GKS Czarni Jaworze |
|
GTS Bojszowy |
17:00 |
6 |
2021-04-24 |
Rekord Bielsko-Biała II |
|
LKS Studzienice |
17:00 |
6 |
2021-04-24 |
LKS Łąka |
|
MKS Lędziny |
17:00 |
6 |
2021-04-24 |
Pasjonat Dankowice |
|
LKS Bestwina |
17:00 |
7 |
2021-05-01 |
LKS Studzienice |
|
GKS Czarni Jaworze |
17:00 |
7 |
2021-05-01 |
LKS Bestwina |
|
LKS Łąka |
17:00 |
7 |
2021-05-01 |
GTS Bojszowy |
|
Pasjonat Dankowice |
17:00 |
7 |
2021-05-01 |
MKS Lędziny |
|
Rekord Bielsko-Biała II |
17:00 |
8 |
2021-05-08 |
Rekord Bielsko-Biała II |
|
GKS Czarni Jaworze |
17:00 |
8 |
2021-05-08 |
LKS Bestwina |
|
MKS Lędziny |
17:00 |
8 |
2021-05-08 |
GTS Bojszowy |
|
LKS Łąka |
17:00 |
8 |
2021-05-08 |
LKS Studzienice |
|
Pasjonat Dankowice |
17:00 |
9 |
2021-05-15 |
Pasjonat Dankowice |
|
GKS Czarni Jaworze |
17:00 |
9 |
2021-05-15 |
LKS Bestwina |
|
Rekord Bielsko-Biała II |
17:00 |
9 |
2021-05-15 |
LKS Łąka |
|
LKS Studzienice |
17:00 |
9 |
2021-05-15 |
MKS Lędziny |
|
GTS Bojszowy |
17:00 |
10 |
2021-05-22 |
GKS Czarni Jaworze |
|
LKS Łąka |
17:00 |
10 |
2021-05-22 |
Rekord Bielsko-Biała II |
|
Pasjonat Dankowice |
17:00 |
10 |
2021-05-22 |
LKS Studzienice |
|
MKS Lędziny |
17:00 |
10 |
2021-05-22 |
GTS Bojszowy |
|
LKS Bestwina |
17:00 |
11 |
2021-05-29 |
MKS Lędziny |
|
GKS Czarni Jaworze |
17:00 |
11 |
2021-05-29 |
GTS Bojszowy |
|
Rekord Bielsko-Biała II |
17:00 |
11 |
2021-05-29 |
LKS Bestwina |
|
LKS Studzienice |
17:00 |
11 |
2021-05-29 |
LKS Łąka |
|
Pasjonat Dankowice |
17:00 |
12 |
2021-06-05 |
GKS Czarni Jaworze |
|
LKS Bestwina |
17:00 |
12 |
2021-06-05 |
Rekord Bielsko-Biała II |
|
LKS Łąka |
17:00 |
12 |
2021-06-05 |
Pasjonat Dankowice |
|
MKS Lędziny |
17:00 |
12 |
2021-06-05 |
LKS Studzienice |
|
GTS Bojszowy |
17:00 |
13 |
2021-06-12 |
GTS Bojszowy |
|
GKS Czarni Jaworze |
17:00 |
13 |
2021-06-12 |
LKS Studzienice |
|
Rekord Bielsko-Biała II |
17:00 |
13 |
2021-06-12 |
MKS Lędziny |
|
LKS Łąka |
17:00 |
13 |
2021-06-12 |
LKS Bestwina |
|
Pasjonat Dankowice |
17:00 |
14 |
2021-06-19 |
GKS Czarni Jaworze |
|
LKS Studzienice |
17:00 |
14 |
2021-06-19 |
Rekord Bielsko-Biała II |
|
MKS Lędziny |
17:00 |
14 |
2021-06-19 |
LKS Łąka |
|
LKS Bestwina |
17:00 |
14 |
2021-06-19 |
Pasjonat Dankowice |
|
GTS Bojszowy |
17:00 |