Wspólnie z kibicami i sympatykami MKS LĘDZINY możemy budować przyszłość Klubu, dając młodym adeptom futbolu radość z uprawiania sportu, tak aby mogli spełnić oni swoje marzenia i w przyszłości stanowić o sile Lędzińskiej Piłki. Wspierając Fundację Młodzi Młodym Przekażesz nam 1% na rozwój młodzieży.

Decydując się na przekazanie 1% na rzecz naszej Fundacji pamiętaj o wypełnieniu odpowiedniej rubryki w zeznaniu podatkowym, która zatytułowana jest „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP„. Wpisując w niej KRS 0000270261 oraz szczegółowy cel MKS LĘDZINY 3500.

Pozyskane w ramach akcji środki będziemy chcieli przeznaczyć na:

1. Dofinansowanie udziału zawodników w turniejach,

2. Obozy Sportowe,

3. Szkolenie trenerów,

4. Opiekę medyczną i ubezpieczenie zawodników,

5. Zakup sprzętu sportowego.