Aż 10 zespołów wzięło udział w rozegranym dziś w hali OSR „Centrum” Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny rocznika 2009 i młodsi – czyli żaków. Dopisała frekwencja wśród rywali, a także wśród dopingujących swoje pociechy rodziców. Zespoły MKS-u (x2), Siódemki Tychy (x2), KSB Lędziny, JUWe Jaroszowice, Polonii Łaziska Górne, Ogrodnika Cielmice, Pogoni Imielin i Unii Kosztowy stworzyły dobre piłkarskie widowisko.

Jego zwieńczeniem była dekoracja dokonana przez Prezesa PGK Partner Bernarda Pustelnika, Burmistrz Krystynę Wróbel oraz Prezesa MKS-u Kazimierza Rozmysłowskiego, w trakcie której wszystkie zespoły zostały uhonorowane pamiątkowymi zdjęciami, pucharami, a każdy z zawodników medalem. W trakcie turnieju nie zabrakło poczęstunku, który możliwy był m.in. dzięki Twojej Pizzy Lędziny (przy ul. Hołdunowskiej) i Piekarni Ciastkarni Rudolf Wagstyl.

Dziękujemy rodzicom (za pomoc przy kawiarence, przygotowania ciast), sponsorom (UM Lędziny, OSR Centrum) i wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do organizacji zawodów. Przepraszamy za pojawiające się niedociągnięcia, zapewniamy, że z każdej imprezy będą wyciągane stosowne wnioski.

Dziękujemy i do zobaczenia!