Drużyna trampkarzy (rocznik 2010 i młodsi) mocno pracuje w drugim miesiącu wakacji. Okazję na sprawdzenie swoich umiejętności mieli w dwóch rozegranych w Lędzinach sparingach z drużynami z podokręgu Katowice.
W czwartek 10 sierpnia zmierzyli się z Lechią Mysłowice, gdzie trener Paweł Majer mógł spróbować możliwości wszystkich zawodników na różnych pozycjach, gdyż drużyna ta rozpoczyna dopiero swoją przygodę z grą po 11. Mimo wielu eksperymentów, zawodnicy nie zawiedli i trafiali do siatki 10-krotnie, myląc się w obronie tylko dwa razy. 17 sierpnia rozegrano pojedynek z notowaną w 3 lidze Pogonią Imielin. Mecz zaczął się pomyśli gospodarzy. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bednarka, kapitan drużyny Michał Kowalczyk otwiera wynik strzałem głową i piłka odbita od słupka trafia do siatki. Tego dnia trafiali jeszcze: Paweł Mańka, Dawid Bojanowski x2, Nowicki Miłosz oraz wspomniany Kowalczyk (autor hattricka). Mecz zakończył się wynikiem 7:4 po bardzo dobrym i wyrównanym spotkaniu.
Rozpoczęte w sierpniu zajęcia grupy trampkarzy, zwieńczy wyjazd na obóz do Charsznicy, który zakończy się 31 sierpnia, a już 2 września pierwszy mecz ligowy z Siódemką w Tychach.