Wszystkim sympatykom piłki przypominamy, iż w środowe (26.08.) popołudnie o godzinie nietypowej, bo 17.15, MKS Lędziny stanie w pucharowe szranki w meczu z III-ligowym Pniówkiem Pawłowice, tak by wyłonić ostatniego uczestnika pucharowej rywalizacji na szczeblu Podokręgu Tychy w jego II rundzie.

To kolejna odsłona rywalizacji lędzińsko-pawłowickiej. Po pamiętnych zwycięskich finałach na szczeblu Podokręgu w latach 2016-2017 (4:1 i 1:0), dwa lata temu III-ligowcy wzięli rewanż i zwyciężyli 1:0. Czy i teraz pokonają będącą na fali lędzińską drużynę? Pniówek rozegrał dopiero dwa spotkania w III lidze, zdobywając w nich punkt. Wcześniej jednak zwyciężył w rozgrywkach Pucharu Polski sezonu 2019/2020 na szczeblu województwa śląskiego oraz rozegrał mecz pucharowy na szczeblu centralnym, przegrywając jednak z Sokołem Ostróda 2:3.

Kto zrobi zatem pierwszy krok w kierunku finału na PGE Narodowym w Warszawie 2 maja 2021 r.?

Serdecznie zapraszamy!