Oto podsumowanie występów młodzieży w ostatnich dwóch tygodniach maja (od 17 maja). Informujemy, że z przyczyn organizacyjnych, w ostatnich dniach z rozgrywek III ligi C2 (grupa Bielsko-Tychy) wycofany został zespół trampkarzy (trener Jacek Mikolasz), była to decyzja trudna, lecz konieczna. Wyniki z weekendu 25-26.05 będą aktualizowane na bieżąco.

Młodziki:

Porażką 5 :0 zakończyło się wyjazdowe spotkanie MKS-u z APN Tychy, rozegrane w dniu 19.05 br.

„Do przerwy nie wykorzystaliśmy kilku dogodnych sytuacji i po bardzo dobrej grze w 1 połowie przegrywaliśmy tylko 1:0. Na drugą połowę wyszła ” jakby inny drużyną” i po 5 minutach było już 4:0 dla gospodarzy i zaraz po meczu. Dziękuję rodzicom za zaangażowanie, fajną atmosferę i mocny doping.Kilka ciekawostek – sędziował Pan Adam Draczyński sędzia, który ” gwizdał ” najwięcej meczy w Polsce ponad 4 tysiące. – Pierwszy raz nie strzeliliśmy w meczu ligowym bramki, pierwszy raz Eryk poprosił o zmianę.” – tak mecz podsumował trener Ryszard Wowro.

Skład: Paweł Kupczyk, Daniel Segeth, Bartosz Tabuła, Bartek Czudaj, Artur Zając, Grzegorz Pająk, Eryk Zatoń, Kacper Morkisz, Dominik Labe, Mateusz Gumprecht i Kacper Hamik. Zawodnikiem meczu Daniel Segeth.

26.05.19 : MKS – Polonia Łaziska 3:1 (bramki Larysz x3)

Juniorzy:

22.05.19: Polonia Łaziska Górne – MKS 3:3 (bramki: Drążek, Czudaj, Gaweł),

27.05.19: MKS – OKS Zet Tychy 3:1 (Spyra 2, Gaweł)

Orliki:

18.05.19: JUWE Jaroszowice – MKS 2:8 (bramki: Morkisz 3, Zając 2, Zych 2, Jończyk)

24.05.19: MKS – Ogrodnik Cielmice 13:2 (bramki: Zych 3, Klekot 3, Czudaj 2, K.Miśka 2, Orszulik, Kruciński, Zając)

Żaki (grupa 11)

25.05.2019 r.:

MKS – GKS II Tychy 4:0 ( Bramki: Filip Szprengiel, Michał Firlej 2, Karol Głąb)

MKS – Czułowianka 1:0 (bramka: Wiktor Głąb)

MKS – Stal Chełm Śląski 5:1 (bramki Filip Szprengiel 2, Karol Głąb 2, Michał Firlej)