Po całkiem niezłym początku i dobrym wejściu w mecz na koniec spotkania pozostaje tylko niedosyt. Nasza „dwójka” przegrała u siebie z Czułowianką Tychy 2:3 (2:2) i tym samym przekreśliła swoje szanse na kolejne 3 punkty.

P.S. Zdjęcie pochodzi z wygranego meczu (4:1 dla MKS II) z Fortuną Wyry.

Jednak przejdźmy do meczu i jego przebiegu. Spotkanie nasze rezerwy rozgrywały u siebie, a na niebie zbierała się deszczowa aura, która towarzyszyła nam przez całe spotkanie.

Dobre wejście w mecz i szybko strzelona bramka, sędzia dyktuje rzut karny za faul na Majerze. Do jedenastki podchodzi sam poszkodowany i pewnie uderza w prawy dolny róg bramki. Jednak były to tylko miłe – złego początki. Tuż po strzelonym golu błąd w naszej defensywie wykorzystują rywale. Długa piłka posłana za plecy obrońców, uderzenie napastnika rywali broni Sitarz jednak piłka wpada pod nogi jednego z przeciwników, który wykańcza akcję do pustej bramki. Szybkie wyrównanie dodało wiatru w skrzydła rywalom, którzy poszli za ciosem i po jednym z kontrataków wychodzą na prowadzenie. Szybka kontra zakończona uderzeniem z 16 metra, które po zaskakującym rykoszecie lobuje Sitarza i wpada do naszej siatki. Mimo sporej dekoncentracji coraz częściej zagrażamy bramce przeciwnika. Po jednej z akcji na prawym skrzydle błysnął Drążek dogrywając piłkę po ziemi na 5 metr, jednak uderzenie Adamusa w ostatniej chwili blokuje obrońca Czułowianki. Wyrównujemy po stałym fragmencie gry. Z rzutu rożnego dogrywa Adamus, a wrzutkę główką zamyka Majer, jednak jego uderzenie nieprawidłowo ręką blokuje defensor przyjezdnych. Do jedenastki podchodzi tym razem Adamus i pewnie uderza w lewy dolny róg bramki. W drugiej części gry błąd naszego golkipera wykorzystują przeciwnicy wychodząc na prowadzenie. Stwarzamy groźne sytuacje i próbujemy swoich sił uderzając na bramkę jednak ostatecznie nie udaje nam się zdobyć gola. Przegrywamy u siebie z Czułowianką 2:3.

MKS II Lędziny 2:3 (2:2) Czułowianka Tychy

MKS II: Sitarz – Rozmus, Mielec, Woźniak (55′ Urbańczyk), Giza, Dominiec, Majer, Malicki (80′ R.Stencel), Krakowiak, Drążek, Adamus.

Ławka: Urbańczyk, R.Stencel, D.Stencel, Smaza.

Strzelcy bramek: Majer 12′ (k.), Adamus 34′ (k.) – Kostecki 18′, Bąk 24′, Dobroś 47′.

kartki:

– żółta: Szczęsny 65′, Kosiba 88′.

– czerwona: Łusiewicz (po dwóch żółtych 29′ i 75′)

W następnej kolejce rezerwy zmierzą się na wyjeździe z Tysovią Tychy. Mecz odbędzie się w sobotę (tj. 17.10.) o godzinie 15:30. Zapraszamy już dziś!

W innych spotkaniach:

Czarni Piasek 4:2 GTS Bojszowy