Nasza dwójka po raz kolejny musi uznać wyższość rywala. Wysoka przegrana na wyjeździe 2:6 (1:2) z Czułowianką Tychy, która potwierdza dobrą formę w meczu z Lędzińskimi rezerwami.

To nie był dobry dzień dla drugiej drużyny MKS’u. O ile w pierwszej połowie gra wyglądała lepiej, a szczególnie ostatni kwadrans należał do Lędzin, tak w drugiej połowie gra całkiem się posypała i skończyło się wysoką porażką. Wysoka forma strzelecka przeciwnika i niemal 100% skuteczność pod Lędzińską bramką przyniosła Czułowiance 6 goli.

Przebieg meczu:

0:1 – rzut karny podyktowany za zagranie ręką w polu karnym.

0:2 – piłka za plecy obrońców, wyłożenie na 11 metr i uderzenie do pustej bramki.

1:2 – Janik zagrywa długą piłkę, Majer wygrywa pojedynek z obrońcą i uderza tuż przy lewym słupku.

1:3 – strata w defensywie, napastnik Czułowianki wjeżdza w pole karne i płaskim strzałem przy prawym słupku zdobywa gola.

1:4 – mocne uderzenie z rzutu wolnego, przeciwnik zdejmuje „pajęczynę” z prawego okna bramki.

1:5 – mocna piłka na 5 metr między obrońców a bramkarza, napastnik Czułowianki na wślizgu zamyka akcję golem.

2:5 – rzut karny podyktowany za faul na Domińcu, pewnie wykorzystany przez Majera.

2:6 – zamieszanie w polu karnym, piłka uderzeniem po rykoszecie od obrońcy wpada do bramki.

MKS II Lędziny 2:6 (1:2) Czułowianka Tychy

Strzelcy: Majer 36’⚽, 73’⚽(rzut karny) – Wróbel 7’⚽(rzut karny), Dobroś 13’⚽, 85’⚽, Łusewicz 60’⚽, Jakubek 65’⚽, Kostecki 71’⚽.

Asystami przy trafieniach popisali się Janik 🅰️ oraz Dominiec 🅰️.

MKS II: Apajewski – Krakowiak, Janik, Smaza, Giza, Dominiec, Majer, Klimza (🔁70′ Kuzak), Czudaj, Drążek, Adamus (🔁55′ Urbańczyk).

kartki:

-żółta: Drążek 56′, Smaza 75′, Urbańczyk 88′.

Fortuna Wyry – pauza

W następnej, czyli 26 kolejce Lędzińskie rezerwy zmierzą się na własnej murawie z Tysovią Tychy. Mecz odbędzie się o godzinie 17:00 w niedzielę (tj. 13 czerwca). Zapraszamy na mecz przy ul. Stadionowej 1! Rezerwy będą miał szansę odkuć się za wyniki z poprzednich kolejek i podreperować nieco dorobek strzelecki.