W sobotę (17.02.) rezerwy MKS-u rozegrały swój drugi sparing w tym okresie przygotowawczym . W poprzednim sparingu pokonali Juniorów JUWE Jaroszowice 7:0 (Testowany 3, Adamus 2 Mielec i Dominiec). W sobotnim meczu natomiast Lędzinianie podejmowali na wyjeździe GTS Bojszowywygrywając przekonywująco z A-klasową drużyną 6:1. Cieszy duża ilość powracających starszych zawodników którzy wcześniej związani byli z MKS-em.

Bramki:

4 min. Rzut Karny po zagraniu ręka wykorzystuje Testowany,

35 min. Dłuższe podanie testowanego pewnie wykorzystuje Kostrzewa,

50 min. Tuż po przerwie Bojszowy zdobywają wyrównująca bramkę z rzutu karnego,

55 min. Majer zagrywa między obrońców do Gawła, który zdobywa bramkę strzelając po rękach bramkarza,

70 min. Testowany zdobywa bramkę umieszczając piłkę w siatce po strzale z okolic 16 metra,

80 min. Testowany wycofuje na do Majera i było 5:1,

90 min. ,,Kostek” wbiega w pole karne zagrywa do Majera który ustawił piłkę Janikowi, a on umieszcza piłkę w bramce strzelając z pierwszej piłki,

MKS II LĘDZINY – GTS BOJSZOWY 6:1 (bramki:  Testowany, Kostrzewa, Testowany, Gaweł, Majer, Janik).

SKŁAD MKS-u: Apajewski – Łukasik, Buchała, Urbańczyk, Mielec, Szumilas, M.Majer, Orzegowski, Testowany, Testowany, G.Kostrzewa oraz Testowany, Hachuła, P.Czudaj Michalski, Drzyzga, Gaweł, Dominiec, Janik, Malicki, Denuszek.