Poznaliśmy ostatnie rozstrzygnięcia w klasach okręgowych, wkrótce przyjdzie czas na podsumowanie minionego sezonu, a poniżej prezentujemy skład grupy V w przyszłym sezonie (tj. 2021/2022), w którym rozgrywki poprowadzi Podokręg Bielsko-Biała. W rywalizacji weźmie udział 16 zespołów, które będą toczyć bój o awans w tradycyjnej formule, tj. w jednej 16-zespołowej grupie.

Skład grupy V tysko-bielskiej:

 

1. Iskra Pszczyna (spadek z IV ligi),

2. MKS Lędziny,

3. GTS Bojszowy,

4. LKS Studzienice,

5. LKS Łąka,

6. BTS II Rekord Bielsko-Biała,

7. Czarni Jaworze,

8. Pasjonat Dankowice,

9. Piast Bieruń Nowy,

10. KS Bestwinka,

11. BKS Stal Bielsko-Biała,

12. OKS JUWe Jaroszowice (awans z tyskiej A klasy),

13. GLKS Wilkowice (awans z A klasy Bielsko-Biała),

14. OKZ ZET Tychy,

15. Ogrodnik Cielmice,

16. LKS Wisła Wielka.