Prezentujemy cotygodniowy raport z weekendowych (5-6 października) występów lędzińskiej młodzieży.
Juniorzy: 
Czapla Kryry – MKS 3:2 (bramki: Kacper Spyra 2)
Trampkarze:
JUWe Jaroszowice – MKS 8:3 (Wybraniec, Mateusz Firlej 2)
Młodziki:
Kolejny dobry mecz młodzików i zwycięstwo na wyjeździe nad Leśnikiem Kobiór 2:0. Pierwszą bramkę na początku meczu zdobył Kacper Morkisz i taki wynik utrzymywał się prawie przez całe spotkanie, mimo kilku dogodnych sytuacji z naszej strony. Drugą bramkę strzelił na 5 minut przed końcem meczu Dominik Pająk. Na wyróżnienie zasłużyła para stoperów Bartosz Tabuła i Artur Zając, dzięki którym Wojtek nie miał zbyt wiele pracy w bramce, a z rzutami wolnymi poradził sobie znakomicie.
Skład: Wojciech Majer, Bartosz Tabuła, Artur Zając, Bartłomiej Czudaj, Bartosz Drozdek, Dominik Labe, Eryk Zatoń, Grzegorz Pająk, Kacper Morkisz, Mateusz Gumprecht, Kamil Miśka i Jakub Kruciński.
Orliki E1:
APN III GKS Tychy – MKS 5:2 (bramki Michał Firlej 2)
Orliki E2:
MKS – KSB Lędziny 14:0 (bramki: Karol Głąb 4, Michał Firlej 4, Firlip Szprengiel 3, Igor Wlodarczyk 2, Wiktor Głąb),