Mając na uwagę skalę osłabień i braki kadrowe, wynikające głównie z wyjazdów urlopowych (m.in. Kostrzewa, Ingram, Bednarek, Malicki), remis 1:1 (1:1) w meczu kontrolnym ze Spartą Katowice należy uznać za rezultat niezły. Sam sparing uznać należy za wartościowy i tak go traktujemy. Zagrało w nim trzech testowanych zawodników, których transfery są bliskie finalizacji. Miejmy nadzieję, iż wkrótce będziemy mogli przedstawić nowych piłkarzy MKS.

We wtorek 14 lipca o godzinie 18.00 także na naszym boisku MKS zmierzy się z GKS II Katowice. Inauguracja rozgrywek nastąpi, przypomnijmy, 25 lipca.

MKS: Kuchta (Apajewski 60) – Testowany, Testowany, Krakowiak, Nowrocki, Józefus, Zygma, Testowany, Rzepa, Gierczak (Czudaj 60), Śliwa.

Odnośnie kwestii pucharowych. Wczoraj MKS poznał rywala w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Tychy i tak 4 sierpnia (wtorek) na własnym boisku zmierzymy się z , można by rzec, tradycyjnie z III-ligowym Pniówkiem Pawłowice.

MKS II Lędziny, zgłoszony do b klasy Tychy (te rozgrywki w 15-zespołowym składzie wystartują 8 sierpnia) w Pucharze 5 sierpnia u siebie zagra z Piastem Bieruń Nowy. O zespole trenera Zbyszka Janika, jego kadrze i b klasie, więcej wkrótce w odrębnym newsie.