Dopełnieniem podsumowań ostatniego weekendu piłkarskiego niech będzie podgląd na inne boiska, gdzie rywalizowali niegdysiejsi zawodnicy MKS-u.

W tyskiej a klasie JUWe Jaroszowice zwyciężyło 1:0 z LKS Rudołtowice-Ćwiklice, a 90 minut zagrali Jacek Mikolasz, Tomasz Czarnecki, Szymon Kwiatkowski. Damian Nyga zdobył natomiast zwycięskiego gola, ale w końcówce spotkania został ukarany czerwoną kartką (za dwie żółte).

W III lidze Nadwiślan Góra tym razem bez punktów, bowiem zespół Adama Noconia przegrał 0:2 z Górnikiem II Zabrze. 90 minut zapisał na swoim koncie Tomek Matysek.

IV-ligowy GTS Bojszowy przegrał 0:1 z Krupińskim Suszec, a w jego barwach 90 minut prezentowali się Wojciech Myszor i Rafał Dąbrowski.

W klasie okręgowej w grupie II Pogoń Imielin przegrała 1:2 z Unią Ząbkowice. Honorowy gol był autorstwa Łukasza Samka. Natomiast, Unia Kosztowy także przegrała, po słabym spotkaniu w swoim wykonaniu, 1:3 z Wawelem Wirek. Cały mecz w barwach Unii rozegrał Grzegorz Szymoniak.