Kolejny dzień (13.11.) rywalizacji w bieruńskim turnieju halowym z cyklu „Bawmy się futbolem” przyniósł rywalizację żaków (rocznik 2014 i młodsi) z zespołami BAP Piast Gol, Akademii Piłkarskiej Przeciszów, Strumienia Polanka Wielka, Czarnych Sosnowiec oraz Niepokornych Orzesze. 

Drużyna trenera Ryszarda Wowro rywalizowała w składzie: Kacper, Dawid, Bartek K., Bartek P, Marcel, Oskar, Wojtek, Wiktor, Oliwier i Janek. Zespół zakończył rozgrywki bez porażki, zdobywając kilkanaście bramek, w tym kilka po naprawdę efektownych akcjach.

Łupem bramkowym podzieli się Janek (4 bramki), Bartek K (3 gole), Dawid (2 gole), Oliwier, Bartek P, Kacper, Marcel (wszyscy po jednym). Ponadto, każdy z zawodników dołożył do tego solidną grę w defensywie i ogromne serducho do walki. Po zawodach wszyscy otrzymali pamiątkowe medale, a drużyna z trenerem okazały puchar.