Już dziś przedstawiam plan spotkań MKS-u na najbliższe dni, zapraszamy serdecznie na te pojedynki zwłaszcza, że kilka zapowiada sie bardzo ciekawie.

[singlepic=4355,360,320]

Kamil Sowik tym razem powstrzymywał będzie zawodników Uranii Ruda Śląska. Foto: Underek

Zespół Jacka Mikolasza – drużyna żaków, w czwartek o godz. 18.00 rozegra wyjazdowe spotkanie w Pawłowicach z Pniówkiem. W piątek, także o godz. 18.00 trampkarze starsi na własnym boisku zagrają z LKS Studzionka w meczu, który w razie zwycięstwa MKS-u zapewni ekipie Tomasza Chwistka mistrzostwo w tyskiej lidze trampkarzy starszych. W sobotę o godz. 17.00 pierwsza drużyna po efektownej wygranej w Suszcu, tym razem zmierzy się z Uranią Ruda Śląska. Wcześnie rano, bo już o godz. 9.00, trampkarze młodsi zagrają w Bieruniu Nowym z Piastem.

[singlepic=4086,360,320]

Juniorzy jadą na Wolę walczyć o przedłużenie szans na tytuł mistrzowski. Foto: Radek Roszak

W niedzielę czeka nas niezwykle istotny pojedynek juniorów, którzy chcąc jeszcze marzyć o obronie tytułu w TLJ muszą wygrać w Woli z Sokołem.