W niedzielę, tj. 8.02.09 trampkarze starsi MKS-u uczestniczyli w Halowym Turnieju o Puchar Prezydenta Mysłowic. W zawodach brały udział takie drużyny jak GKS Katowice, Śląsk Świętochłowice, MOSIR Mysłowice, czy MOSM Tychy.

[singlepic=3442,360,320]

Podopieczni Tomasza Chwistka wywalczyli w halowym turnieju w Mysłowicach trzecie miejsce. Foto: Nie Underek 😛

MKS Lędziny rywalizował w grupie z Podlesianką Katowice, ŚTS Katowice i MOSIR-em Mysłowice. W pierwszym meczu z Podlesianką MKS wygrał 2-0 (Cuber, Papacz), w drugim pokonał ŚTS 1-0 (Ingram), w trzecim zaś niestety przegrał 1-0 z MOSIR-em. W końcowej klasyfikacji 3 drużyny miały po 6 pkt i każdy miał wygrane jedno bezpośrednie spotkanie. O miejscach zadecydowały więc bramki, MKS ostatecznie zajął 2 miejsce w grupie (zwyciężyli gospodarze). A więc zespołowi MKS-u przyszło walczyć o 3 miejsce z GKS-em Katowice. Mecz był bardzo ekscytujący – podopieczni Tomka Chwistka przegrywali już 2-0, ale zdołali doprowadzić do remisu 2-2 i w karnych rozstrzygnąć mecz na korzyść MKS-U. W finale drużyna z Mysłowic wygrała ze Śląskiem Świętochłowice.

MKS: Pieczka, Sitarz, Cuber, Ingram, R.Papacz, Maniura, Fąfara, N.Nagi, Kowalski, Janik.

Gratulacje:)!!!