Przed nami kolejny piłkarski weekend, w trakcie którego zaprezentują się zespoły seniorskie MKS-u Lędziny. W sobotnie (16.03) wczesne popołudnie, tj. o godzinie 15.00 IV-ligowy zespół zagra na własnym obiekcie z Gwarkiem Ornontowice w ramach 17 kolejki rozgrywek.

Mecz poprowadzi, jako arbiter głowny, Marcin Kwiecień z Dąbrowy Górniczej.

Natomiast, drużyna rezerw – po bezbramkowym remisie z Czarnymi Piasek – zagra w niedzielę (17.03.) od godziny 15.30 w meczu na szczycie z LKS Frydek. Zespół z Frydka tydzień temu awansem rozegrał mecz z świątecznej Wielkiej Soboty i zwycieżając aż 13:0 LKS Mizerów, wspiął się na I miejsce w ligowej tabeli. Czy je utrzyma, przekonamy się po starciu z zespołem trenera Zbigniewa Janika.

10.03.2024 r.: MKS II Lędziny – Czarni Piasek 0:0

MKS II: P.Czudaj – Smaza, Kobus, Dominiec, Dudek, M.Firlej (Giza 76), K.Kuzak, M.Majer, Skrobek, Kozaczuk (Adamus 71), Tabuła.