16 czerwca 2007 roku MKS Lędziny w przedostatniej kolejce sezonu 2006/2007 po golach Darka Firleja i Piotra Bomby zwyciężył w Cielmicach 2:0. Wtedy po raz pierwszy na ławce trenerskiej MKS-u, jeszcze w zastępstwie, zasiadł Kazimierz Rozmysłowski. Tym razem, już jako pełnoprawny szkoleniowiec, jedzie ze swoim zespołem na mecz z Ogrodnikiem po punkty, które pozwoliłyby naszemu zespołowi podnieść sie w tabeli i podbudować nastroje po porażce z Unią Bieruń 1:2. Także zespół Ogrodnika gra chyba poniżej oczekiwań i z dorobkiem 5 punktów zajmuje 12 miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce cielmiczanie ulegli 2:3 AKS-owi Mikołów. Dlatego każdy z zespołów będzie walczył o zwycięstwo. W naszym zespole nie zobaczymy kontuzjowanego Jarka Dendysa, pozostali zawodnicy są gotowi do gry.

Początek meczu w niedzielę o godz. 16:30.