Dawno nie obserwowaliśmy w MKS tak wielkich ruchów kadrowych, dziś informujemy o kolejnych. Skoro bowiem kadra zespołu mocno się poszerzyła, to i dla części z zawodników zabraknie miejsca. W tym celu, zostaną oni wypożyczeni do ościennych klubów.

Do MKS trafi prezentujący się w ostatnich grach kontrolnych bramkarz Łukasz Piasecki (ur. 20.02.1990 r.), który w ostatnim okresie pozostawał bez klubu, a wcześniej przez lata występował w Pogoni Imielin, jako wychowanek tegoż klubu.

W związku z powyższym podjęto decyzję o wypożyczeniu do GTS Bojszowy bramkarza Krzysztofa Pieczonki, młodzieżowca, który po letnim transferze z Podbeskidzia II jesienią wystąpił w pełnym wymiarze w jednym meczu ligowym (z Wyzwoleniem Chorzów) oraz spotkaniach Pucharu Polski.

Jego śladem podąży Marcin Józefowicz, który jesienią pojawiał się na murawie 9-krotnie, 8 razy wchodząc z ławki rezerwowych, a raz wychodząc na boisko w podstawowym składzie. „Kacza” nie zdobył jesienią żadnej bramki.

To prawdopodobnie nie wszystkie decyzje kadrowe, o kolejnych będziemy informować.