Sobotnie (28.09.) spotkanie 9 kolejki ZINA klasy okręgowej pomiędzy Iskrą Pszczyna, a MKS Lędziny (po wczorajszym zwycięstwie pszczynian w meczu zaległym) urosło do rangi spotkania na szczycie w grupie 5. Oba zespoły zgromadziły na swoim koncie po 18 punktów i z przewagą 4 punktów nad LKS Bestwina spoglądają na pozostałe zespoły z góry.

Iskra w dniu wczorajszym po bramce Kamila Kułagowskiego pokonała 1:0 LKS Bestwina, okupując wygraną jednak stratą kontuzjowanego stopera Mateusza Żelazo. W MKS-ie brak pauz kartkowych, w Iskrze nie zagra także Dawid Szromek.

Przypominamy, iż mecz zostanie rozegrany w Łące na obiekcie przy ul. Turystycznej, bowiem Stadion Miejski w Pszczynie jest wyłączony z użytkowania. Początek w sobotę o godzinie 16.00.

W innych meczach weekendu zagrają pozostałe zespoły MKS – oto harmonogram:

  • b klasa Tychy, MKS – Czułowianka Tychy (niedziela 29.09., godzina 16.00),
  • juniorzy, MKS – LKS Gardawice (sobota 28.09., godzina 11.00),
  • młodziki, MKS – Znicz Jankowice (sobota 28.09., godzina 13.30),
  • orliki E1, MKS – APN V GKS Tychy (piątek 27.09., godzina 17.00),
  • orliki E2, MKS – APN II GKS Tychy (niedziela 29.09., godzina 11.00),
  • żaki, turniej z udziałem gospodarzy, tj. UKS Grom, a także JUWe Jaroszowice na Świerczyńcu przy ul. Sierpowej (sobota 28.09., godzina 10.00)

Pauzę w rozgrywkach ma zespół trampkarzy.