Na ostatni jesienny turniej, który został rozegrany na lędzińskim orliku w piątek 28 października, żaczki stawiły się w komplecie, czyli w składzie następującym: P.Kupczyk, A.Czernielewski, D.Gralak, D. Segeth, M.Czerniak, M.Kawała, D.Klekot, Sz.Rzepus, P.Lipniarski, K.Warzycha, K.Morkisz, B.Czudaj i J.Kruciński.
Po dobrej i zaciętej grze najmłodsi piłkarze MKS wygrali z Piastem Bieruń 3:1 i z JUW-e Jaroszowice 3:2.
Z Piastem 3 bramki zdobył Szymon Rzepus, a z JUWe trafiali dwukrotnie Maciej Kawała i raz Bartek Czudaj. Zawodnikami meczu zostali : Szymon Rzepus i Bartek Czudaj.

img_0444

Wspólne zdjęcie wszystkich drużyn.

Z kolei trampkarze, w dwóch kończących rundę spotkaniach (o 3 miejsce) zmierzyli się z Unią Bieruń Stary. Podopieczni Mirosława Wowro tydzień temu zwyciężyli w Bieruniu 8:0 (gole: Drążek 3, Busek 2, Bierut, Czudaj, Ścierski), natomiast w dniu wczorajszym zwyciężyli skromniej, bo 3:0 (po dwóch golach Patryka Buska i jednym Beniamina Drążka).

obraz-030