Rusza głosowanie w budżecie obywatelskim, nad projektami z których trzy zwycięskie zostaną wykonane w 2019 r. ze środków zabezpieczonych  w budżecie Miasta Lędziny. Wśród projektów zgłoszonych w tegorocznej edycji, projekt bocznego boiska dla MKS Lędziny, zgłoszony przez Członka Zarządu i Koordynatora d/s młodzieży Marcina Majera. W tym miejscu prosimy o szczególną mobilizację cała społeczność MKS-u. Budżet i to glosowanie to ogromna szansa na stworzenie drugiego boiska, które byłoby alternatywą dla mocno eksploatowanego boiska przy Stadionowej. Boiska, które w założeniu będzie obiektem ogólnodostępnym, także dla innych korzystających.

Prosimy o pomoc przy zbieraniu głosów, namawianie znajomych i przyjaciół. Tylko w ten sposób możemy zrealizować nasz cel!

Poniżej przedstawiamy listę projektów, z podziałem na okręgi:


Nas interesuje projekt nr 3 Okręgu 2. Głosowanie trwa od 7 do 30 września. Prawo oddania głosu na jeden wybrany projekt będzie miał każdy mieszkaniec Lędzin, niezależnie od okręgu w którym mieszka. Glosować mogą dorośli, a także osoby niepełnoletnie (poprzez rodziców). Najprościej skorzystać z internetowego formularza do glosowania pod linkiem:

http://www.ledziny.pl/dla-mieszkancow/budzet-obywatelski/budzet-obywatelski-2019-ankieta.html

Karty do glosowania można także wypełnić w UM oraz wybranych punktach i złożyć do urny, wysłać korespondencyjnie na adres magistratu, udostępnimy także możliwość oddania głosów na meczach MKS-u.

Nie zmarnujmy tej szansy! Każdy głos naprawdę się liczy!