Zawiadamiamy, że spotkanie 6 kolejki ZINA klasy okręgowej z UKS MK Górnik Katowice, zaplanowane na najbliższą sobotę (8 września) odbędzie się później godzinę później niż pierwotnie było zaplanowane, czyli o godzinie 17.00. 

Zmiana została wymuszona niemalże w ostatniej chwili, dlatego przepraszamy za niedogodności.

Zespół gości przyjedzie do Lędzin pod wodzą nowego trenera Ireneusza Gabrysiaka, który zastąpił na stanowisku szkoleniowca Henryka Kuletę (zaraz Prezesa UKS MK Górnik). Goście po 5 meczach mają na swoim koncie 3 punkty, ale w ostatnim derbowym spotkaniu z faworyzowaną Podlesianką (1:3) pozostawili po sobie niezłe wrażenie. MKS z kolei, po trzech meczach bez zwycięstwa musi szukać punktów, by nie spaść w dolne rejony tabeli. dorobek 7 punktów najwyższy czas powiększyć.

Mecz poprowadzi Sebastian Balon z Rybnika.

Pozostałe wrześniowe spotkania będą odbywać się już o godzinie 16.00.

Serdecznie zapraszamy na Stadionową!

Prosimy pytać o magnesy, bedą możliwe do zakupu w cenie 12 zł.