W dniu jutrzejszym o godzinie 16.00 MKS Lędziny rozegra derbowe spotkanie z Piastem Bieruń Nowy w ramach 22 kolejki rozgrywek w klasie okręgowej.

Po efektownej świątecznej wygranej w Kochłowicach wracamy na własne podwórko, na którym to będziemy gościć rywala zza miedzy w barwach którego zobaczymy zapewne kilku starych dobrych znajomych, tj. Sławomira Magierę, Tomka Magierę, Tomka Pałkę czy (być może) Pawła Brandysa. Po niezbyt efektownych wygranych z Ogrodnikiem, czy LKS Studzionka liczymy na przeniesienie … wyjazdowej formy z Rydułtów i Kochłowic na lędzińską murawę. Nikt nie oczekuje tak efektownych wygranych, jak w ostatnich potyczkach wyjazdowych, ale ważne też by liczne grono kibiców (a takiego można się jutro spodziewać) mogło cieszyć oko. Spotkania derbowe rządzą się swoimi prawami, co pokazała już wrześniowa potyczka obu drużyn, w której padł remis 1:1 (na gola Daniela Kamieńskiego, z naszej strony odpowiedział Dawid Karlik) MKS zagra jutro bez pauzującego za cztery żółte kartki Kamila Ingrama. W Piaście, zgodnie z najnowszym komunikatem Wydziału Gier, pauz kartkowych brak.

Spotkanie poprowadzi Paweł Kamiński z Sosnowca.

Prognozy pogody na jutro są obiecujące, pozostaje więc zaprosić do przybycia na ul. Stadionową 1.