W swoim ostatnim wiosennym meczu gr. B1 trampkarzy starszych, piłkarze MKS-u Lędziny pokonali w Wiśle Wielkiej miejscowy LKS 6:0 i tym samym podopieczni Mirosława Wowro utrzymali prowadzenie w tabeli tejże grupy na mecie sezonu. Swój zaległy mecz (po tym jak w zeszłym tygodniu goście nie dotarli na spotkanie) przegrali natomiast najmłodsi piłkarze MKS-u.

Gole zdobyli: Michał Nagi x3, Kamil Żmijewski z karnego, Szymon Buniewicz i powracający po kontuzji Remigiusz Kula.

MKS grał w składzie: Żmijewski, Młocek, Saternus, Mielec, Mróz, Czypionka (Klima), Hachuła, Kula, Haba, M.Nagi, Buniewicz.

W pozostałych meczach ostatniej kolejki:

LKS Miedźna – Sokół Wola 1:4 , Leśnik – LKS Studzionka 2:4 , Bojszowy – Nadwiślan 0:0 , Łąka – Piast B.N. 1:0 .

Drużyna żaczków nie sprostała dzis liderowi z Łąki przegrywając 6:8 (trzy gole Kasperczyka, dwa Michalskiego, jeden Siwka). Na jutro planowane jest rozegranie ostatniego spotkania żaczków, w Mizerowie.

Update: Dziś, tj. w środę 13 czerwca, drużyna żaków nie pojechała na mecz do Mizerowa, zbierając zaledwie 6 chętnych na wyjazd w tą niezbyt sprzyjającą pogodę, a więc 3:0 dla rywali.