Drużyna żaków gromiąc zespół Bierunia Nowego 14:0 rozpoczęła piłkarski weekend z MKS-em. Bramki dla drużyny żaków zdobywali: Jastrzębski – 5, Buchała i Sieradzki – po 3, Hudy – 2 i Nowrocki – jedną.

Trampkarze starsi jutro o godz. 18.00 w Lędzinach zagrają z Leśnikiem, a ci młodsi w poniedziałek – też o 18.00 – podejmą Czarnych Piasek. Wiosnę rozpoczną także wreszcie juniorzy, którzy w sobotę o 11.00 zagrają w Suszcu z Krupińskim. Pierwsza drużyna w sobotę o godz. 16.30 podejmie Iskrę Pszczyna.

[singlepic=5306,360,320]

MKS w sobotę o 16.30 zagra z Iskrą Pszczyna. Foto: Underek

Czy MKS po wpadce w Cielmicach spłata psikusa faworytowi z Pszczyny? Goście, którzy potknęli się w Bełku tracą dystans do lidera i na kolejną wpadkę nie mogą sobie pozwolić. Do składu MKS-u powróci pauzujący za akrtki w meczu z Ogrodnikiem Gajewski. Cy MKS stać na niespodziankę?