Przygotowania do nowej rundy wystartowały (jej start zaplanowano na weekend 26/27 marca), dlatego przyszedł czas na zaległe wciąż podsumowanie poprzedniej w wykonaniu Lędzińskich rezerw. 

Rundę jesienną nasi piłkarze prowadzeni przez trener Zbigniewa Janika zakończyli na 5 miejscu. Gromadząc dotychczas 23 punkty za sprawą 7 zwycięstw, 2 remisów oraz 3 przegranych. Bilans bramkowy 33-14, co jednocześnie daje 3 najlepszy wynik (ex aequo z Czułowianką Tychy) pod względem straconych goli. Jeśli chodzi o skuteczność pod bramką rywali, jest to 4 najlepszy z kolei wynik w lidze. Co daje całkiem niezły ogólny rezultat. Nieco lepiej radziliśmy sobie na własnym boisku (4 zwycięstwa, 2 porażki) niż na wyjazdach (3 zwycięstwa, 2 remisy, 1 porażka). Jeśli chodzi o ligowe TOP 4, udało nam się wygrać tylko z Golem Bieruń (1:0), co do pozostałych drużyn wyniki prezentują się następująco: 0:2 z Fortuną Wyry, 1:2 Czarni Piasek, 2:3 Czułowianka Tychy. Mimo przegranych każdy z tych zespołów był w naszym zasięgu i z pewnością czekamy na możliwość rewanżu w nowej rundzie.

O sile drużyny jak zwykle stanowili zawodnicy rezerw, nie zabrakło jednak wsparcia z 1szej drużyny oraz nowych twarzy w ogóle z początkiem sezonu. Pozytywne zmiany względem poprzedniego sezonu to na pewno gra w defensywie. Nowi zawodnicy również świetnie wkupili się do drużyny strzelając ważne gole i asystując. Świetnie w bramce sprawował się Michał Hejna, swoje umiejętności pokazali także m.in Morks, Szachnitowski czy Haba. Ten ostatni popisał się prawdziwym wejściem smoka i to nie jeden raz, ponieważ kilkukrotnie zapisywał się na liście strzelców wchodząc z ławki rezerwowych! Swoją jakość na B klasowych boiskach pokazali zatem nie tylko zawodnicy podstawowej 11tki, ale i rezerwowi, czego niewątpliwie w poprzednim sezonie brakowało.

Najwięcej goli na półmetku rozgrywek zdobyli do tej pory: Adamus, Morks i Gierczak (wszyscy po 5 goli), a tuż za nimi uplasowali się – Majer oraz Haba (obaj z 4 golami).

Nowa rudna zapowiada się obiecująco, zawodnicy rozpoczęli już przygotowania. Wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w Lędzińskich rezerwach zapraszamy na treningi!