Przed kibicami kolejna seria ligowych gier, zarówno seniorów jak i młodzieży. W środowej relacji z ostatniego meczu rezerw, awizowaliśmy już kolejne spotkanie drużyny trenera Janika w Górze, więc pozostaje nam zaprosić na sobotni (14.10.) mecz 11 kolejki w IV lidze pomiędzy MKS Lędziny, a KS Decor Bełk. Początek meczu od godziny 15.00. Lędzinianie nie są faworytem tego pojedynku, lecz wierzymy, iż drużyna będzie robić postępy i zdoła powalczyć o korzystny wynik.

Jeśli chodzi o najmłodszych, to kolejne swoje turnieje rozegrają zespoły żaczków oraz orlików. Ci pierwsi w sobotę o godzinie 12.30 zagrają w Tychach na orliku przy ul.Borowej 123, bawiąc się futbolem z UKS Grom Tychy, GTS Bojszowy i APN III SMS Tychy.

Zespół orlików w niedzielę (15.10.) od godziny 10.30 zagra w Łaziskach Górnych przy ul. Staszica 31 mierząc się z gospodarzami, KP GKS Tychy, Krupińskim Suszec i BAP Piast Gol.

Zespół młodzików, którzy w ostatni weekend rozbił Niepokornych Orzesze 12:3 (8 goli Wojtka Palki, 3 trafienia Bohdana Szewczuka i 1 Franka Skiby), już jutro (13.10.) czeka rywalizacja w Mizerowie z tamtejszym LKS-em. Początek od godziny 16.45.

Trampkarze, zespół IV-ligowy prowadzony przez Pawła Majera, w sobotę od godzinie 10.00 na boisku przy Stadionowej zagra z LKS Woszczyce. W ostatnim meczu lędzinianie urwali na własnym boisku 2 punkty niepokonanej dotąd Siódemce Tychy, remisując 2:2 (po bramkach Michałów: Firleja i Kowalczyka).

V-ligowy zespół trampkarzy z kolei, w niedzielę od godziny 11.30 rywalizować będzie na orliku przy ul. Pokoju z Rakami Gostyń, usiłując podnieść się po porażce 2:6 z Ogrodnikiem w Cielmicach.

Serdecznie zapraszamy na wszystkie mecze!