Już jutro (10.08.) Lędzińskie rezerwy rozpoczną nowy sezon pucharowym starciem z przeciwnikiem najlepszym z możliwych czyli III ligowym LKS’em Goczałkowice-Zdrój. Mecz rozegramy na własnym boisku o godzinie 17:00. 

Środowe starcie z pewnością dostarczy nam wielu emocji, a rywal tak na prawdę nie mógł trafić się lepszy. Nie ma co ukrywać, iż zespół trenera Damiana Barona będzie głównym faworytem do zdobycia trofeum, nie tylko na szczeblu Podokręgu Tychy. Będzie to poważny sprawdzian umiejętności i okazja przetestowania przedsezonowej formy naszej drużyny. Zespół w którym występuje eksreprezentant Polski Łukasz Piszczek zainaugurował już 3 ligowe rozgrywki remisując z rezerwami Miedzi Legnica 2:2.

Przed nami najtrudniejsze starcie z przedsezonowych potyczek naszej dwójki. W zeszłą niedzielę podopieczni trenera Janika rozprawili się z A-klasowym Zew Sosnowiec 6:3 (5:2), a gole zdobywali Adamus 3, Morks 2, Haba. Tuż przed rozpoczęciem rozgrywek (20-21 sierpnia) i zaraz po środowym starciu w pucharze czeka ich jeszcze jeden sparing w najbliższą sobotę (tj. 13 sierpnia) o godzinie 12:00. B-klasowe rozgrywki nasze rezerwy zainaugurują meczem z Polonią Międzyrzecze.

Kadrowo większych zmian nie ma, choć w drużynie testują się zarówno nasi juniorzy jak i nowe twarze. Duża frekwencja na treningach cieszy oko, a nasi zawodnicy dobrze weszli w okres przygotowawczy.

Wszystkich kibiców zapraszamy na ciekawy początek sezonu naszych rezerw ! Środa (tj. 10 sierpnia), godzina 17:00, Stadion Miejski przy ul. Stadionowej 1! Nie może was zabraknąć! 

Jednocześnie informujemy, że przed wejściem na mecz oraz w trakcie spotkania, będzie możliwość wsparcia finansowego II drużyny MKS. Wstęp na mecz jest wolny, jednak zachęcamy do choćby symbolicznego wsparcia. Całość zebranej kwoty będzie przeznaczona na działalność drużyny rezerw.