W najbliższą sobotę, MKS rozegra kolejne spotkanie o ligowe pkt. Tym razem przeciwko naszej drużyny stanie ekipa prowadzona przez byłego reprezentanta Polski Henryka Bałuszyńskiego, który obecnie jest grającym trenerem. Na dzień dzisiejszy rywal plasuje sie na 4 miejscu z dorobkiem 31 pkt po 18 spotkaniach. Drużyna MKS-u po ostatnim zwycięstwie z 24 pkt. zajmuje miejsce 7 ze stratą 13 pkt. do prowadzącej drużyny z Jastrzębia .

W tym bardzo ważnym spotkaniu na pewno nie wystąpi Sławek Magiera, któremu so zakończenia kary za czerwoną kartkę (mecz z Piaskiem) pozostał jeden mecz. Pod znakiem zapytania stoi występ Dawida Karlika który zmaga sie z kontuzją śródstopia. Pozostali zawodnicy są w pełni zmotywowani do walki .

Krzysztof Skiba strzelec bramki dającej prowadzenie 1-0 z Górą, krótko skomentował nadchodzący pojedynek: „Ten mecz musimy wygrać. Mam nadzieje że wykorzystamy atut własnego boiska i zdobędziemy kolejne 3 pkt. które pozwolą nam powoli piać się w gorę ligowej tabeli”- miejmy nadzieję że te słowa znajdą pokrycie i w sobotę po ostatnim gwizdku sędziego, będziemy mogli się cieszyć ze zdobycia kompletu punktów.

MKS LĘDZINY- GWAREK ORNONTOWICE 21.04.2007 godz 16-30 Stadion Miejski w Lędzinach !!!