Do końca sezonu 2012/2013 sympatycy MKS-u będą mieli okazje zobaczyć już tylko cztery spotkania. Dwa z nich rozegra pierwsza drużyna, a kolejne dwa rywalizujący o czołowe lokaty w Podokręgu Tychy trampkarze młodsi.

MKS, pewny zajęcia już trzeciego miejsca w grupie I, jutro od godziny 17.00 podejmować będzie w prestiżowym wyjazdowym pojedynku wicelidera, tj. LKS Bełk. Piłkarze Sebastiana Idczaka rozgrywki zakończą środowym spotkaniem z rezerwami Energetyka Rybnik. Początek o godzinie 18.00.

Jutrzejszy mecz poprowadzi Adam Machwic.

Natomiast, trampkarze którzy zajęli w drugie miejsce w grupie A2 w swojej kategorii wiekowej, w poniedziałek (24 czerwca) o godzinie 18.00 w Wiśle Wielkiej rozegrają mecz półfinałowy z zwycięzcą grupy A1, czyli miejscowym LKS-em. W drugiej parze Chrzciciel Tychy zagra z Iskrą Pszczyna. Na czwartek (27 czerwca) na godzinę 18.00 zaplanowano finał i mecz o III miejsce.