W ostatnim spotkaniu 12 kolejki klasy okręgowej w grupie I MKS  o godzinie 15.00 zmierzył się w Jankowicach ze Zniczem.

Lędzinianie ulegli beniaminkowi z Jankowic 2:3 (1:1). W pierwszej połowie na trafienie Żemły odpowiedział Michał Gadaj. Tuż po przerwie (w 47 minucie) gospodarze odpowiedzieli jednak kolejną bramką Żemły, a następnie na kwadrans przed końcem spotkania podwyższyli prowadzenia za sprawą Morica. MKS odpowiedział bramką kontaktową Michała Nagiego na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem arbitra, ale wyrównującej bramki zdobyć się nie udało.

MKS: Ł.Gąsior, Sopelewski, Uniejewski, Bednarek, Józefowicz, Michał Nagi, Nikodem Nagi, Ingram, Śliwa, Gadaj, Janik (Włodek 75).

żółte kartki: Janik, Ingram, M.Nagi, Sopelewski

MKS spadł aż na szóste miejsce w tabeli, tracąc do lidera, tj. GKS II Tychy, sześć punktów.

Grając w składzie: Krzykawski, Ferenc, Kozłowski, Mielec, Szprengiel, Giza (Wojciuch), Białorucki, Krawczyk (Lipiński), Szymura, Jastrzębski (Szweda), Urbańczyk zwycięstwo w grupie mistrzowskiej TLJ odnieśli dziś juniorzy pokonując LKS Rudołtowice-Ćwiklice 4:1 (bramki: Jastrzębski 2, Urbańczyk, Lipiński). W drugim spotkaniu LKS Studzienice pokonał 4:2 JUWe Jaroszowice.

W innych niedzielnych spotkaniach:

KS Żory – Sparta Katowice 0:3 (0:3) Czapliński 2, Kawulka

GKS II Tychy – Piast Bieruń Nowy 3:1 (1:1) Rutkowski, Grzybek, Dymowski – Brzeziński