W spotkaniu na szczycie nasi juniorzy po ciężkim boju pokonali wicelidera tabeli LKS Łąka 1-0, i tym samym zwiększyli swoją przewagę nad dzisiejszym rywalem do 4 punktów.

Mecz przebiegał pod dyktando MKS-u, lecz długo nasi zawodnicy nie potrafili znaleźć recepty na zdobycie gola, bramkarz gości bronił uderzenia Brony z dystansu, w zamieszaniu podbramkowym nie trafił Majer, w sumie trener Rozmysłowski do momentu zdobycia gola naliczył 7 dobrych okazji. Aż wreszcie w 65 minucie faulowany w polu karnym był Salamon, a jedenastkę wykorzystał Śliwa. Do końca meczu to goście atakowali, a MKS próbował podwyższyć prowadzenie, ale znów zabrakło skuteczności. Najważniejsze, że nasi zawodnicy dowieźli ten rezultat do końca.

MKS: Śliz, Sala, Cięciara, Bratek, Drozdek, Brona, Śliwa, Salamon, P.Kostrzewa, G.Kostrzewa, Majer oraz Kucharczyk, Długajczyk, Sowik, Michalski, Frukacz, Papacz.