W rozegranym w dniu dzisiejszym Spotkaniu trampkarzy młodszych MKS-u z Leśnikiem Kobiór lepszy okazał się MKS Lędziny zwyciężając 7:2.

Trzy bramki zdobył dziś Wojtek Bielecki, dwie Szymon Bielusiak, a po jednej Szymon Siwek i Daniel Salamon.

MKS Lędziny grał w składzie: Łukasz Musioł, Bielecki, Drążek, Bielusiak, Buchała, Krzyszkowski, Mateusz Musioł, Siwek, Salamon, Koczur. Trener Mirosław Wowro.

Tymczasem, w pozostałych meczach TM padły następujące rezultaty:

UKS GKS Tychy – Grom Świerczyniec 6:2 , Czapla Kryry – Orlik Czechowice 1:6, Sokół Wola – Pniówek 1:6, MOSM III Tychy – LKS Mizerów 1:5.

Drugiej porażki w rozgrywkach grupie mistrzowskiej doznali trampkarze starsi: MKS – UKS GKS Tychy 1:2 (0:2), a jedynego gola dla zespołu trenera Wowro zdobył Błażej Wojciuch.

W grupie TS w meczach bieżącej kolejki: GTS Bojszowy – BTS Rekord 0:8, ZET Tychy – Piast B.N. 0:3 w.o., Sokół Wola – UKS Suszec 5:0, Iskra Pszczyna – Pniówek Pawłowice 4:1.