Zbliża się czas rozliczeń z fiskusem za rok ubiegły, tj. 2023, z możliwością rozliczenia kwoty 1,5% podatku i przekazania jej na wybraną przez siebie organizację pożytku publicznego.

Dzięki współpracy z Fundacją Studencką Młodzi Młodym istnieje możliwość przekazania podatku także i na rzecz MKS Lędziny, poprzez wskazanie w rozliczeniu jako odbiorcy:

Fundacja Studencka Młodzi Młodym, nr KRS 0000270261,

Cel szczegółowy: 3500 MKS LĘDZINY

Prosimy pamiętać o precyzyjnym wskazaniu celu szczegółowego, gdyż samo wskazania numeru KRS i Fundacji nie jest wystarczające do tego, by środki trafiły do Klubu.

W/w wymienione środki zostaną przekazane na cele statutowe, podobnie jak to było w roku minionym, kiedy to środki z rozliczenia za 2022 r. (w łącznej kwocie 5891,04 zł) zostały przeznaczone na zakup sprzętu sportowego, m.in. dresów sportowych dla kadry trenerskiej, piłek, siatek do bramek, czy kompletów getrów sportowych.

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za wsparcie i zaufanie!